Kapat

Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Sakinliğin ve huzurun adıdır Havran toprakları…

Güneş, bir başka ısıtır burada gönülleri…

Su, bir başka ferahlatır yürekleri…

Dalıp gidersiniz tabiata, güzel hayaller kurarsınız buralarda…

Tarihin gördüğü en önemli kahramanlardan Seyit Onbaşı’nın memleketidir.

Kazdağlarının tüm güzelliğiyle sizi kucakladığı mutluluk coğrafyasıdır adeta...

Bizler de Şık Süt ailesi olarak 1960’lı yıllardan günümüze taşıdığımız tecrübemizle doğanın armağanı olan mucizelerden ilham alıyor ve güvenilir gıdayı sizlere sunuyoruz. 65 yıldır yeşilin binbir tonuna sevgimizi katarak emeğimizi özveriyle harmanlayıp sizler için üretmeye devam ediyoruz.

Mandıramızda sevgiyle ürettiğimiz peynirlerimiz, kendi bahçelerimizden topladığımız zeytinlerimiz ve özenle hazırladığımız zeytinyağlarımız işte bu ilhamın en lezzetli eseri…

En doğal ve lezzetli ürünleri sizlere ulaştırma gayesi ile 1960 yılında başlayan yolculuğumuz, üç kuşaktır dededen toruna devam ediyor.

Doğayla dost üretim teknolojisine sahip tesislerimizde aynı zamanda geleneksel yöntemleri de kullanıyoruz. Yılların mandıracılık tecrübesi ve dedemizden öğrendiğimiz kadim geleneksel metodları, teknolojinin olanaklarıyla birleştirerek ürünlerimizi en kaliteli şekilde hazırlıyoruz.

Sakin şehir Havran meralarının temiz havası, suyu ve şifa kaynağı yeşilliklerinden elde edilen doğal sütlerin İnönü köyündeki tesisimizde özenle işlenip en lezzetli peynirlere dönüşmesini keyifle izliyoruz. Süt toplamadan işlemeye tüm süreçleri uzman personelimiz eşliğinde yüksek standartlardaki laboratuvarımızda gerekli testlere tabi tutarak güvenle ve sağlıkla takip ediyoruz.

Zeytin ve zeytinyağlarımızın kaynağı da yine Kazdağları’nın etkileyici doğası... Güneşin ilk ışıklarıyla parlayan zeytin ağaçları arasından, şifa kaynağı yeşilliklerin ve rüzgarın fısıldadığı hikayelerle bezenmiş bereketli bahçelerden, özenle hasat ettiğimiz zeytinlerden elde ettiğimiz zeytinyağlarımız, her damlasında Kazdağları’nın ferahlığını hissettiriyor.

Her bir ürünümüz, doğanın ve emeğin en güzel birleşimini temsil ediyor. Yıllardır aynı lezzette buluştuğumuz gibi, yıllarca aynı lezzetlerde buluşmaya devam edeceğimizin garantisini veriyoruz. Körfez bölgesindeki gurme şubelerimizde, güler yüzlü ve samimi çalışma prensibimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sadece mağazalarımızda değil, online satış ve özenli kargo ilkemizle Türkiye'nin dört bir yanına ulaşıyoruz. Biz her zaman diyoruz ki; kendi çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz ürünleri sizlere de yedirmiyoruz. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla güçlenerek büyüyor ve markalaşmaya devam ediyoruz. Bu coğrafyada yaşamanın verdiği mutlulukla, yine bu bölgenin üretimine destek olmaktan gurur duyuyoruz.

Gurme lezzetlerimizin her birini yüksek standartlarda teknolojiyle geleneği birleştiren tesislerimizde üretiyor ve siz değerli tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bizimle Kazdağları’ndan gelen lezzeti daima hissedin.